Hakkımızda

Creafitters mimari ve mühendislik konularındaki yenilikçi, fonksiyonel, ekonomik, çevreye duyarlı tasarım ve mühendislik anlayışıyla Tuzla Organize Sanayi Bölgesi’nde 3000 m2 kapalı alanda son teknoloji  makine ve ekipman parkurlarıyla mobilya üretimini gerçekleştirmektedir.Projelendirme ofisimiz yapı,mimarlık ve tasarım alanlarında başarıyı ilke edinmiş tecrübeli dinamik bir ekipten oluşmaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışında iç ve dış mekan uygulamalarını, tasarım ve projelendirmeden, saha montajına kadar tüm süreç yönetimini, ahşap, paslanmaz, cam ve diğer tüm dekoratif enstrümanların bulunduğu geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine sunmaktadır.

En yüksek standartlardaki ürünü, en yenilikçi tasarım ile en rekabetçi fiyata üretmeyi hedefleyen Creafitters uluslararası pazarda kurmuş olduğu çözüm ortaklıkları ile vizyonunu geliştirmeye devam etmektedir. Sürdürülebilir ve yenilikçi yapısıyla konusunda uzmanlaşan ekibimiz, mimarlık ve iç mimarlık, otel, hastane, çalışma alanları, mağaza projeleri, konut projeleri, havalimanı projeleri, yangına dayanımlı kapılar, genel mekan sabit ve hareketli mobilyaları, proje tasarım, yönetimi ve uygulamalarını gerçekleştirerek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedef edinmiştir. Sizlerin memnuniyetinden aldığımız enerji ile başarı basamaklarını hızla çıkıyor, daha cesur ve yaratıcı adımlarla yükselmeye devam ediyoruz.

Creafitters olarak müşteri odaklılık, karşılıklı saygı, şeffaflık, güven, adalet, sorumluluk bilinci, rekabetçilik ve en önemlisi koşulsuz müşteri memnuniyeti gibi değerlerimizle ve bu değerler doğrultusunda hizmetlerimize her geçen gün değer katarak yürüyüşümüze emin adımlarla devam etmekteyiz.

Saygılarımızla